KONST / Litografier / Färglitografi 12872363
nr 1287 2363
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 119/290, "Rosorna dansar". Motivet: 35x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:24:47
7/11 19:47:22
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann